HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Háború tör ki a vámpírok és a boszorkányok között. Narlen városa elbukik, és Boszorkányföld egy része vámpír kézre kerül. Theradin békét köt a vérszívókkal, így a város megőrzi függetlenségét.
Eközben északon a Démonok Birodalma megerősödik és kihasználva szomszédai csatározásait, elfoglalja Boszorkányföld északi, kimérák és transmopheusok lakta területeit. A határvonalak átrendeződnek, ezért a vadászokra még nagyobb szükség van, mint valaha.
• • •
Lépj be Noctis világába, ismerd meg a varázslattal teli, napfényes Nyugatot, az egykori Boszorkányföldet - Shalmaeron provinciáját, vagy a misztikus, sámánok és védák lakta Sellarya szigetét. Barangold be a veszélyes, sötét Keletet, ahol a vámpírok, emberek és vérfarkasok élnek. Ismerd meg Caelestis vidékét, a délen fekvő elfek lakta Lamuriont, vagy a sárkányidomítók és a valkűrök otthonát, a messzi fagyos Valachiát. És ha még futja az erődből, utazd át az ismeretlen északi földet, Diabolus Glebát, a démonok hazáját.

Login
Username:
Password:
Auto Login: 
:: Hopsz! Elfelejtettem a jelszavam!
* * *
CHATBOX

Kérjük, hogy a társoldalas kérelmeket a Vendégkönyvben intézzétek!
Kattints a linkre!

FRPG Top Sites - Magyarország

BANNER

AZ oldal bannerjáért Kattints: ide!

TÁRSOLDALAK

Kérjük, hogy a társoldalas kérelmeket a Vendégkönyvben intézzétek!
Kattints a linkre!

Share | 

Aureus ora - Aranypart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sehro Lucis Ashwise
Ater elves
Ater elves

TémanyitásTárgy: Re: Aureus ora - Aranypart   2014-06-17, 11:31

A kislány boldogan mutatta a kukacot, mint új szerzeményét. De Sheera arra kérte, hogy engedje el a férget.
-Igazad van, jobb lesz neki otthon. - mondta, majd ledobta a gallyat az erkélyről.
-Szia kukac. - integetett utána, aztán ahogy Sheera kérte magunkra hagyott. A nő megismételte, hogy nem kell magányosnak lennem és fejébe vette hogy megvigasztal.
-De hát én nem.... - nem érkeztem befejezni a mondatot mert hirtelen a lány mellei között találtam magam. Meglepetten pislogtam, aztán amikor tudatosult bennem hol is hever a fejem, zavarba jöttem és gyorsan elhúzódtam tőle.
-Téved, velem minden rendben. Nem is értem honnan vette ezt a butaságot. - ültem kicsit távolabb és a tekintetemet egy cserepes virág felé fordítottam.

Vissza az elejére Go down
Sheera Kauryn
Elf V.

TémanyitásTárgy: Re: Aureus ora - Aranypart   2014-06-17, 11:42

A melleimre döntöttem Sehro fejét. Kis ideig úgy tűnt ez bevált, de aztán elhúzódott és kijelentette, hogy nincs semmi baja. Furán kerülte a pillantásomat és egy cserepes virágot stírölt.
- Pedig azt mondták ez beválik. – jegyeztem meg félhangosan.
- Szóval azt mondod nem vagy magányos meg szomorú? – néztem rá elhúzott szájjal.
- Hát én mást hallottam. De tudod nekem is van szívem, itt maradok veled egy kis ideig. Bár én nem vagyok az a nyifáncás tökéletes nő, de ha megszokjuk egymás stílusát, és kerülünk bizonyos témákat, akkor szerintem egész jól megleszünk. – mondtam.
- Na mi van? Most miért nem figyelsz rám? Épp kedves vagyok ha nem vetted észre. – mondtam kissé sértődötten.
Sehro Lucis Ashwise
Ater elves
Ater elves

TémanyitásTárgy: Re: Aureus ora - Aranypart   2014-06-17, 11:56

A viselkedésem, ha jobban meggondolom fura lehetett. Ha nem a cserepes virágot bámultam volna olyan kitartóan, hanem felé fordultam volna, akkor most egészen biztos csodálkozó tekintetével találtam volna szemben magam.
-Nem kell mindent elhinni, amit mondanak. - tanácsoltam továbbra is kerülve a szemkontaktust. Zavarban voltam. Igazából még csak fel sem tűnt a viselkedésem, csak akkor amikor értetlenül rákérdezett, hogy miért nem figyelek rá. Hangjában volt némi sértődöttség.
-Elnézést. Én csak... - vettem egy mély levegőt, meg erőt magamon és felé fordítottam a fejem.
-Szóval itt akar maradni? - kérdeztem vissza.
-Rendben, akkor szólok Rorának, hogy készítsen el egy másik, kényelmesebb szobát. - mondtam. Sheera azt mondta, hogy szerinte jól megleszünk, ha egyes témákat nem erőltetünk.
-A nemes elfeken kívül van más is? - érdeklődtem. Jobb már most az elején tisztázni.

Sheera Kauryn
Elf V.

TémanyitásTárgy: Re: Aureus ora - Aranypart   2014-06-17, 12:32

Majd megfeszítettem magam hogy kedves legyek, erre ő egy cserepes virágot fixírozott. Elég sértő volt a dolog. Aztán mikor rászóltam mégis felém fordította a fejét.
- Igen, itt maradok. Nem venném a lelkemre, ha itt üldögélne magányosan ebben a hatalmas épületben. – mondtam fejcsóválva. Közben megkérdezte, hogy még milyen témákat kell kerülnie.
- Nem mondhat semmi rosszat a nőkre a jelenlétemben. – szögeztem le.
- Ja és nagyon fontos, hogy nehogy úgy gondolkozzon rólam mint valami szegény kis elveszett kislányról. Azt utálom, ha kevesebbnek néznek csak azért mert nő vagyok. – jelentettem ki.
- Amúgy meg kisegíthetjük egymást. És segítek hogy ne érezze magát magányosan, maga meg igazán megmutathatná a könyvtárát. – mondtam.
- Részletezem: Itt maradok, beszélgethetünk, szórakozhatunk. Ha esetleg éjszaka magányos nyugodtan átjöhet, nem vagyok leszbikus – még akkor sem ha sokan annak hisznek – tudom, hogy egy férfinak vannak szükségletei. Nekem sincs bajom a szex- szel. – fejtettem ki.
- Én pedig szeretnék egy kicsit kiművelődni elf téren. Szóval szeretném használni a könyvtárát. Vagy ha magának nincs, akkor a városi könyvtárat. Na mit szól hozzá? – fontam karba a kezeimet.
Sehro Lucis Ashwise
Ater elves
Ater elves

TémanyitásTárgy: Re: Aureus ora - Aranypart   2014-06-17, 13:03

Sheera úgy döntött nálam marad. De volt néhány feltétele és voltak bizonyos témák, amiket nem ártott kerülnünk. Megkértem, hogy fejtse ki bővebben mire is gondol. Ő pedig nem fogta vissza magát. Újra megemlítette, hogy segít nekem, hogy ne érezzem magam magányosan. Nem értettem, miért hiszi, hogy az lennék. Mindenesetre felajánlotta a társaságát még a késői órákban is. Ahogy hallgattam őt rá kellett jönnöm hogy nem találkoztam még hozzá hasonló nővel. Vajon minden aranyló sötét elf ilyen laza? Gyorsan átgondoltam a hallottakat.
-Megegyeztünk. - mentem bele.
-A kastély nyugati szárnyában van a könyvtár, de Tenebrilux belvárosában is van egy. De a magánkönyvtáram sokkal gazdagabb a gyűjtőszenvedélyemnek hála. - magyaráztam. Köztudott volt rólam, hogy szeretek utazni és elég gyakran útra is kelek. Nem másért, minthogy egy-egy, a népemmel kapcsolatos műtárgyat vagy emléket beszerezzek. Az elmúlt évezredben elég sok mindennel bővült a gyűjtemény.
-Ha szeretné megmutathatom. - tettem hozzá.

Sheera Kauryn
Elf V.

TémanyitásTárgy: Re: Aureus ora - Aranypart   2014-06-17, 13:23

Sehro-nak nem volt ellenvetése az feltételekkel szemben.
- Esetleg magának nincsenek feltételei? – kérdeztem. Tisztában voltam vele, hogy van pár probléma velem.
Sehro elárulta hol van a könyvtára és hogy a városi könyvtárt is tudom használni. Aztán felajánlotta, hogy megmutatja a magángyűjteményét.
- Igen, érdekelne. – mosolyodtam el.
- Amúgy még lakik itt rajtunk kívül más is? – kérdeztem miközben felálltam a helyemről.
Sehro Lucis Ashwise
Ater elves
Ater elves

TémanyitásTárgy: Re: Aureus ora - Aranypart   2014-06-18, 06:51

Egy percre elgondolkodtam, de semmi olyan nem jutott eszembe, amit feltételként szabnék. Talán egy valamit, hogy ne hagyja szét a holmijait, és legyen mindig felöltözve. De gondoltam, ezt felesleges mondani. Nem néztem ki belőle, hogy rendetlen lenne, másfelől nem akartam, hogy a kérésemet sértésnek vegye.
-Nem, nincs feltételem. - mondtam határozottan, majd én is felkeltem a székemből.
-Akkor nézzük meg a könyvtárat. - javasoltam. Elindultunk a terem felé, ekkor jutott eszembe egy fontos dolog.
-Mégis lenne egy feltételem. - pillantottam a lányra.
-Tudja...dolgoznak itt nemes elfek is. Nem szeretném, ha nemes elf tetemeket kellene találnom a kertemben. - az ajtóhoz léptem, majd beléptünk a könyvtárba.
-Kérdésére visszatérve...rajtunk kívül a személyzet egy része. - válaszoltam.

Garew Towryk
NJKNJK

TémanyitásTárgy: Re: Aureus ora - Aranypart   2014-06-22, 03:12

Helyszínváltás. Játéktér szabad!
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Aureus ora - Aranypart   

Aureus ora - Aranypart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3