Welcome to Noctis

Háború tört ki a vérivók és a boszorkányok között. Narlen városa elbukott, és Boszorkányföld egy része vámpír kézre került. Theradin a harcok kezdete előtt békét kötött a vérszívókkal, így a város megőrizhette függetlenségét.
Eközben északon a Démonok Birodalma megerősödött és kihasználva szomszédai csatározásait elfoglalta Boszorkányföld északi, kimérák és transmopheusok lakta területeit. A határvonalak átrendeződtek, ezért a vadászokra nagyobb szükség van, mint valaha.

• • •

Lépj be Noctis világába, ismerd meg a napfényes, varázslatos Nyugatot, az egykori Boszorkányföldet - Shalmaeron provinciáját, vagy a misztikus, sámánok lakta Sellarya szigetét. Barangold be a veszélyes, sötét Keletet, ahol vérivók és halandók élnek. Ismerd meg Caelestis hegyvidékeit, a délen fekvő elfek lakta Lamuriont, vagy a sárkányidomítók és a valkűrök otthonát, a messzi fagyos Valachiát. És ha még futja az erődből, utazd át az ismeretlen északi földet, Diabolus Glebát, a démonok hazáját.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

CHATBOX

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) 2018-11-24, 15:35-kor volt itt.

Fenyvesek útja

4 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Go down

Re: Fenyvesek útja

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-19, 13:31

Niiv mozdulatai is egyre határozottabbá váltak, majd kéjesen sikoltott fel, amikor elment. Néhány lökés, és én is követtem őt. Asszonykám hangja a szomszéd Margitkáig elhallatszott. Az öreglány egy szemhunyásnyit sem aludt az éjjel. Előbb a lagzi zajai miatt, most pedig a tudat miatt, hogy egy vámpír van a szomszédba. De nem csak a jelenlétem zavarta, hanem az is, amit Niivvel műveltünk. Fél füllel hallottam, ahogy ízesen káromkodik, és közben Niivnek magyaráz, hogy "bűn az ördöggel hálni, ezért pokolra fog jutni". Miután kikáromkodta magát, rázendített valami vallásos szövegre. Közben eldőltem az ágyon, magam mellé húztam asszonykámat is és magunkra rántottam a takarót. Beletelt jó néhány percre, mire a légzésem helyre állt.
-Nem semmi az öreglány. - jegyeztem, miközben felvettem az ágy lába mellől a borral teli poharamat és belekortyoltam.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-19, 15:58-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Rangom : noctis archos

http://noctis-parvulus.forummotion.com

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-19, 01:11

+18

Élveztem férjem mozdulatait, szinte sikítani tudtam volna annyira jó volt, ahogy bennem mozgott. Hevesen csókoltam meg és ő legalább úgy viszonozta, aztán egyetlen határozott mozdulattal felhúzott magához. Egy pillanatra nem álltunk le. Egyre vadabbul kényeztettük egymást. A mozdulatain pedig egyre határozottabbá váltak. Még pár lökés és már is orgazmusom volt. Valahonnan távolról hallottam kéjes nyögéseimet, megint nem lehettem túl csendes, de itt nálam ez nem számított.

"Egy szép napon majd hivatalosan is elismerik, hogy amit mi valóságnak kereszteltünk el, az még inkább illúzió, mint az álmok világa."

Mortalis

Niiv von Narrath

Rangom : nomades, noctis reginae

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-19, 00:59

+18

Niiv kéjesen nyögött fel minden lökésemnél, ösztönösen mozdult alattam. A nyakamhoz emelkedett és csókokkal halmozott el. Asszonykám ajkaimhoz érve hevesen csókolt, én ugyanolyan hevesen csókoltam vissza. Egyik kezemet csípőjéről a dereka alá csúsztattam, másikkal belemarkoltam a fenekébe, majd egy határozott mozdulattal húztam fel magamhoz. Szorosan magamhoz öleltem, miközben ütemesen mozgott rajtam, abban a tempóban, amit én diktáltam. Vad szexbe kezdtünk, egyre mélyebbeket sóhajtottam. Ahogy telt az idő egyre jobban élveztem. Mozdulataim is egyre határozottabbá váltak, ahogy kezdtem a csúcsra jutni.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-19, 15:56-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 20:07

+18

Valahol félúton elvesztettem a fejem. Csak az ösztöneim léteztek már. Ráhangolódtam férjem ritmusára, ő pedig gyorsított a tempón. Kéjes nyögdécselések hagyták el az ajkaimat, miközben magamhoz öleltem férjemet. A nyakához emelkedtem és csókokkal borítottam el a bőrét, majd visszavándoroltam az ajkaihoz. Hevesen csókoltam, miközben egyre határozottabban kezdtem mozogni.

"Egy szép napon majd hivatalosan is elismerik, hogy amit mi valóságnak kereszteltünk el, az még inkább illúzió, mint az álmok világa."

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 19:26

+18

Végigsimítottam asszonykám testén, mire megremegett a vágytól. Félretoltam a kezét és lassan belé hatoltam, mire halkan felnyögött és magához ölelt. Lassan kezdtem el mozogni benne, hogy fel tudja venni a ritmust. Lábait nagyobb terpeszre nyitottam, hogy jobban odaférjek, kezeimet pedig a csípőjére csúsztattam, úgy segítettem a mozgásunkat. Amikor mozgásunk összehangolódott gyorsítottam a tempón. Egyre súlyosabban vettem a levegőt.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-19, 15:55-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 18:22

+18

Minden egyes érintésétől és csókjától egyre erősebb vágy feszítette a testem. Egyik kezét elemelte a mellemről, és végigsimított az oldalamon, a combomon, végül keze nőiességemig vándorolt. Gyengéden kezdett kényeztetni, mire a testem megremegett és egyre mélyebbeket sóhajtottam. Mikor már úgy éreztem, menten szétrobban a testem a kéjtől, Shade eltolta a kezem férfiasságáról és lassan belém hatolt. Halkan felnyögtem, és magamhoz öleltem. Élveztem minden egyes mozdulatát, és lassan ráhangolódtam a ritmusára.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 15:31

+18

Egy darabig a nyakánál időztem, kezeimmel pedig a melleit cirógattam, közben élveztem ahogy odalent játszadozik. Egyre szaporábban vette a levegőt, és amikor végignyaltam a nyaka ívén libabőrös lett, a teste meg egyre forróbb. Egyik kezemet lejjebb csúsztattam a melléről, míg a másikkal tovább masszíroztam. Ujjaimmal végigsimítottam az oldalán. Combjáról lassan áttértem a belső combjára, úgy haladtam egyre beljebb, végül a ujjaim lába között állapodtak meg. Izgatni kezdtem a nőiességét, miközben újra megcsókoltam. Mikor úgy éreztem, hogy mindketten kellően izgalomba jöttünk, szorgos kis kezét arrébb toltam, majd lassan belé hatoltam.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-19, 15:54-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 15:16

+18

Lassan simítottam végig a testén egészen férfiasságáig. Lassan játszadozni kezdtem vele. Hevesen csókolt, és én legalább olyan hévvel viszonoztam. Áttért a nyakamra, ahogy végignyalt a bőrömön libabőrös lettem. Kezeit melleimre csúsztatta és finoman masszírozni kezdte őket. Egyre gyorsabban vettem a levegőt, jól esett a kényeztetése, ezt nem is nagyon tudtam volna titkolni. Szabad kezemet a tarkójához simítottam és halkan sóhajtoztam. A testem szinte lángolt a kéjtől.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 14:56

+18

Alig kortyoltam párat Niiv véréből, éreztem a hatását. A bőröm már kevésbé volt olyan hűvös és fehér, mint előtte. Asszonykám szorosan hozzám simult, egyik lábát a derekamhoz húzta, mire lassan végigsimítottam rajta. Ujjait éreztem a nyakamon, a mellkasomon, majd lejjebb vándoroltak a hasfalamon keresztül a férfiasságomig. Hevesen csókoltam, majd elváltam ajkaitól és a nyaka ívét csókoltam végig, ahol korábban a fogaim jártak. Az apró sebből még szivárgott pár csepp vér, amit lenyaltam. Nehogy kárba vesszen. Közben a kezeimet a melleire csúsztattam és finoman masszírozni kezdtem őket.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-19, 15:52-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 14:26

+18

Shade lassan kortyolta a véremet, míg én végigsimítottam a testén és megszabadítottam a nadrágjától. Kis idő múlva éreztem hogy kihúzza belőlem a fogait, aztán fölém hajolt és megcsókolt. Éreztem a vérem fémes ízét. Én nem tudtam meghatározni, hogy finom-e, de Shade szerint az volt. Átöleltem és szorosan magamhoz húztam, miközben egyik lábammal átkaroltam a derekát. Bőre most már sokkal melegebb volt. Lassan simítottam végig a testén, a nyakán a mellkasán, míg férfiasságáig nem kalandoztak az ujjaim.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 12:45

Finoman belemélyesztettem a fogaimat a bőrébe, és kortyolni kezdtem a vérét. Asszonykám nem ellenkezett, inkább átölelte a nyakam és magával húzva dőlt oldalra az ágyon. Miközben magamba szívtam a vérét éreztem, hogy végigsimít a hátamon, az oldalamon, majd ujjai a nadrágomnál kötöttek ki. Kibontotta az övemet, majd elkezdte lehúzni rólam a gatyát. Még egyet kortyoltam belőle, majd visszahúztam a fogaimat. A testem fokokkal melegebb lett. Kézfejemet végighúztam a számon, letörölve a vért róla, majd feleségem fölé hajoltam és megcsókoltam.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-19, 15:50-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 12:16

Férjecském finoman simított végig az arcomon, aztán a nyakamon. Mellemen pihenő kezével a hajamba túrt és finoman oldalra húzta a fejem. Éreztem, ahogy hegyes fogai finoman bőrömbe mélyednek, és halkan felsóhajtottam. Valahogy ilyenkor a harapása nem esett rosszul, sőt… Nem tudtam, miért, talán mert neki oda tudtam adni magam, talán mert nem ellenkeztem egy pillanatig se. Átöleltem és eldőltem oldalra, magam fölé húzva őt. Végigsimítottam a hátán és az oldalán, aztán elkezdtem lehámozni róla a nadrágját.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 12:01

Kibújtattam a hálóingéből, majd magamhoz öleltem. Végigsimított a mellkasomon, egyik kezemet pedig a mellére húzta. Szinte lángolt a teste a hideg tenyerem alatt. Másik kezemmel végigsimítottam az arcán. Ujjaim a nyaka ívén haladtak tovább a lüktető nyaki erek irányába, majd a kulcscsontja felett néhány centire állapodtak meg. A nyakához hajoltam, mellén pihenő kezemet a tarkójára simítottam, majd finoman, fejét oldalra döntve túrtam a hajába, míg másik karomat a dereka köré fontam. Előhúztam a szemfogaimat és finoman belemélyesztettem a bőrébe. Azonnal éreztem a vérét a számba.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-18, 22:14-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 11:46

Lassan gomboltam ki férjem ingét, úgy gondoltam nem kell elsietnem semmit. Gyengéden csókoltam végig a nyakán, ő pedig kibújt az ingéből, aztán végigsimítva az oldalamon leszedte rólam a hálóingemet. Hozzásimultam és megcsókoltam, közben lágyan végigsimítottam a mellkasán. Ujjaimat végighúztam a karján, megfogtam az egyik kezét és a mellemre húztam. Hideg ujjainak érintésétől szinte lángba borult a testem. Jobban kívántam férjemet, mint valaha. Egész testemmel hozzásimultam és élveztem bőre selymességét.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 11:32

Ráfogtam, hogy Niiv miatt telt el így az idő, mivel eltáncolta. Persze egyáltalán nem érdekelt hány óra van.
-Végül is...úgy sem rohanunk sehova...főleg nem vissza, Bradenburgba. - vontam meg kicsit a vállaimat, miközben asszonykám megszabadított a nyakkendőmtől.
Egyik kezemmel átöleltem a derekát és közelebb húztam magamhoz, majd megcsókoltam. Elkezdte leszerelni rólam az ingemet, lassan haladt gombról gombra, majd amikor az utolsót is kigombolta, kibújtam a feleslegessé vált ruhadarabból. Lassan végigsimítottam feleségem oldalán felfelé gyűrve a hálóingjét. Mikor a melléhez értem, felemeltem a kezeit és lekaptam róla.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-18, 22:10-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 11:18

Férjem ölébe másztam és felvetettem, hogy kihasználhatnánk azt a pár órát, ami még maradt a nászéjszakánkból. Shade persze megjegyezte, hogy én táncoltam el az időt.
- De ha egyszer jól éreztem magam…- mondtam félmosollyal az arcomon.
- Amúgy is, épp elég időnk maradt. – mondtam vidáman, és meglazítottam a nyakkendőjét aztán lehúztam róla. Átöleltem és gyengéden megcsókoltam, közben végigsimítottam a hátán. Áttértem a nyakára és apró csókokat leheltem a bőrére, közben elkezdtem kigombolni az ingét.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 11:06

-Az önkéntelen reflexek miatt. - feleltem asszonykám kérdésére. Fogalmam sem volt róla, hogy jól csinálom-e, nem voltam én masszőr. Nyomkodtam a talpát, egyiket a másik után, úgy ahogy én jónak gondoltam. De ez nem jelentette azt, hogy jól is csinálom. Amikor úgy érezte, hogy most már elég lesz, kihúzta a lábait a kezeim közül és az ölembe mászott. Felhívta a figyelmemet arra, hogy pár óránk maradt a nászéjszakákból, és ezt a fennmaradó kis időt kihasználhatnánk. Azonnal az órára néztem. Csak most tűnt fel, hogy szinte már reggel van.
-Hát igen...- fordultam vissza Niiv felé.
-...valaki eltáncolta az időt. - jegyeztem meg halvány mosollyal.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-18, 22:08-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 10:54

Shade nem akarta megmasszírozni a lábam, de én nagyon szerettem volna, ha megnyomkodja a talppárnáimat, mert fájtak. Legörbülő szájjal néztem rá, mire ő beadta a derekát. Megfogta a bokámat és nyomkodni kezdte a talpamat, közben megjegyezte, ha megrúgom, akkor megharagszik.
- De miért rúgnálak meg? – néztem rá vidáman, miközben belekortyoltam a borba. Ahogy eszembe jutott a lehetőség máris úgy éreztem nagyon csiklandoznak férjem ujjai. Magamban fel-fel nevettem, de vigyáztam, hogy nehogy véletlenül is önállósodjanak a lábaim és megrúgjam férjemet. Mikor végre elfojtottam magamban a csiklandósságot, és megnyugodtam kicsit, letettem a boromat, visszahúztam a lábaimat és férjem ölébe ültem. Hozzábújtam és megcsókoltam a nyakát.
- Tudod, már csak pár óra maradt a nászéjszakánkból, szóval akár ki is használhatnánk. – suttogtam a fülébe sunyi mosollyal az arcomon.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 10:42

Niiv azt akarta, hogy masszírozzam meg, mert a sok táncolásba elfáradt a lába. Megjegyeztem, hogy ő akart táncolni, de ő elhúzta a száját, és azt mondta, hogy csak az elején. Én megpróbáltam terelni a témát, és egy pohár bort nyújtottam felé. Asszonykám viszont tovább panaszkodott és a lábát továbbra is felém nyújtóztatta.
-Niiv, én nem tudom hogy kell... - mondtam, majd belekortyoltam a borba.
-Hm...ez egész finom. - állapítottam meg. Niivre pillantottam. A szája időközben legörbült. Mélyet sóhajtottam, majd letettem az ágy lába mellé a poharamat és megfogtam a bokáját.
-Előre szólok, ha megrúgsz, megharagszom. - mondtam, majd nyomkodni kezdtem az ujjaimmal a talpát.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-18, 22:07-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 10:18

Mikor elpanaszoltam, hogy fájnak a talpacskáim, Shade megjegyezte, hogy én akartam táncolni.
- Az elején…- mondtam méltatlankodva.
- De aztán azért táncoltam tovább, mert nagy illetlenség visszautasítani valakinek a felkérését. – mondtam elhúzott szájjal. Leültünk az ágyra és férjecském felé nyújtottam a praclijaimat, hogy megmasszírozza, ám ő azt mondta felejtsem el és egy pohár bort nyújtott felém.
- De úgy fájnak. – nyafogtam akaratosan.
- Kérleeek…csak egy kicsit… - néztem rá legörbülő szájjal.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 00:28

Asszonykám felhomályosított, hogy a gombolyagokból pulcsikat csinálnak, és nem macskajáték, mint aminek én gondoltam.
-Szóval azért kaptad, hogy pulcsikat köss? - pillantottam rá, majd halványan elmosolyodtam. Nehéz volt elképzelnem, hogy Niiv kötöget. Ő viszont úgy döntött, hogy Oszkárnak adja. Levettem a zakómat, és a szék támlájára terítettem, majd fogtam a bort meg a poharakat és az ágyra ültem.
-Te akartál táncolni. - jegyeztem meg, miközben felbontottam a borosüveget. Épp ki akartam tölteni a vörös italt, amikor asszonykám felemelte a lábait és azt akarta hogy gyurmászoljam őket.
-Úgy nézek ki, mint egy masszőr? - kérdeztem vissza, miközben a lábait néztem.
-Felejtsd el! - mondtam. Kitöltöttem az italokat, és az egyik poharat felé nyújtottam.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-18, 22:06-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-18, 00:16

Shade is kinyitott egy dobozt, ami tele volt gombolyagokkal és kötőtűkkel. Férjem azt hitte macskajáték, mire kuncogni kezdtem.
- Azok arra jók, hogy pulcsit kössön belőlük az embert, de én nem vagyok jó az ilyesmiben, úgyhogy odaadjuk majd Oszkárnak, hadd gurítgassa őket. – mondtam vidáman. Shade felvetette az ötletet, hogy ihatnánk valamit, és találtunk is hozzá kellékeket. Poharakat és egy üveg bort.
- Rendben, de az ágyban, mert fájnak a talpacskáim a sok tánctól. – mondtam vidáman, leültem a z ágyra, aztán hirtelen ötlettől vezérelve férjecském felé toltam a talpacskáimat.
- Masszírozd meg őket…- pillogtam rá sunyi mosollyal.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-18, 00:05

Niiv továbbra sem békélt meg a koporsóval. Arra kért hogy takarítsam el a szeme elől, így megfogtam és kitettem a konyhába. Asszonykám gyorsan megszabadult a ruhájától és átöltözött valami kényelmesebbe, majd nekiállt kibontogatni a csomagokat. A legkülönfélébb dolgok kerültek elő belőle. Meg is kérdezte Niiv, hova fogjuk pakolni ezt a rengeteg tárgyat.
-Szerintem van hely a padláson. - feleltem, majd én is belenéztem az egyik dobozba. Két kötőtű meg csomó színes gombolyag volt benne.
-Ezek még a macskára is gondoltak. Hihetetlen. - jegyeztem meg. Azt hittem, hogy játék a macskának. Míg a bolyhos gömböket vizsgálgattam Niiv mellém lépett, átölelt és megcsókolt. Végigsimítottam az arcán és viszonoztam a csókját.
-Iszunk valamit? - kérdeztem. Az egyik dobozból kristálypoharak kerültek elő, én meg rátaláltam egy üveg borra.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-18, 22:05-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-05-17, 23:48

Egyre idegesebb lettem a rám szorult ruhámtól, Shade pedig bevallotta, hogy úgy bebogozta, hogy menthetetlen.
- Miii? – pillantottam fel rá kétségbeesetten, de ő azt mondta kihámoz belőle. Megfogott egy ollót és elvágta a madzagot. Végre fellélegezhettem. Gyorsan lehámoztam magamról a ruhát, és belebújtam a hálóingembe.
- Dobjuk ki azt a koporsót. – mondtam elhúzott szájjal méregetve a szekrényemnek támasztott nyughelyet.
- Látni se akarom. Én ehhez még túl fiatal vagyok. Mondtam úgy méregetve a koporsót, mintha bármelyik pillanatban megtámadhatna. Aztán magamhoz vettem egy újabb csomagot és bontogatni kezdtem. Könyvek, ruhák, ékszerek, porcelánok, kristályok. Rengeteg dolog került elő a dobozokból, végül meguntam a bontogatást.
- Mégis hová fogjuk tenni ezt a sok mindent? – pillantottam férjemre.
- Az egész palotát meg tudnánk tölteni ezekkel. – tettem hozzá, aztán férjemhez léptem, megöleltem és megcsókoltam.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-05-17, 23:31

Niivnek nem tetszett a koporsó, pedig igazán tetszetős munka volt. A készítő büszke lehetett magára, hogy ilyen kivételes darabot sikerült készítenie. Asszonykám kérésére megpróbáltam kioldani a fűzőjét, de csak rontottam a helyzeten. Gyanakodva nézett rám, amikor annyit mondtam a csomó láttán, hogy hoppá.
-Türelem, ki foglak szedni...mindjárt. - néztem körül valami éles tárgyat keresve, mert láttam, hogy ez a csomó menthetetlen.
-Görcsre húztam véletlen. - vallottam be, majd kiszúrtam egy ollót az asztal sarkán. Gyorsan magamhoz vettem.
-Na kész is vagy... - mondtam, miután levágtam a ruháról a gubancot.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-18, 22:03-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

4 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Vissza az elejére