Welcome to Noctis

Háború tört ki a vérivók és a boszorkányok között. Narlen városa elbukott, és Boszorkányföld egy része vámpír kézre került. Theradin a harcok kezdete előtt békét kötött a vérszívókkal, így a város megőrizhette függetlenségét.
Eközben északon a Démonok Birodalma megerősödött és kihasználva szomszédai csatározásait elfoglalta Boszorkányföld északi, kimérák és transmopheusok lakta területeit. A határvonalak átrendeződtek, ezért a vadászokra nagyobb szükség van, mint valaha.

• • •

Lépj be Noctis világába, ismerd meg a napfényes, varázslatos Nyugatot, az egykori Boszorkányföldet - Shalmaeron provinciáját, vagy a misztikus, sámánok lakta Sellarya szigetét. Barangold be a veszélyes, sötét Keletet, ahol vérivók és halandók élnek. Ismerd meg Caelestis hegyvidékeit, a délen fekvő elfek lakta Lamuriont, vagy a sárkányidomítók és a valkűrök otthonát, a messzi fagyos Valachiát. És ha még futja az erődből, utazd át az ismeretlen északi földet, Diabolus Glebát, a démonok hazáját.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

CHATBOX

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Garew Towryk

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szomb. 24 Nov. 2018 - 3:35-kor volt itt.

Virágos domboldal

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Virágos domboldal

Témanyitás by Niiv von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 15:05

Shade morgolódott az uralmam ellen, épp ezért voltam olyan kegyes, hogy megengedjek neki egy csókot, de ő visszautasította. Egy pillanatig meghökkenve néztem rá aztán akaratosan duzzogva kezdtem méregetni.
- De csókolj meg! – követeltem durcás arccal.
- Ez most már parancs! – mondtam morcosan nézve a férjemre.
- Gyerünk Shade! – hajoltam hozzá közelebb.
- Akkor is! – jelentettem ki és konok arccal csókoltam meg. Mi az már hogy nem ad nekem egy csókot, ha egyszer megengedem?Birtoklón öleltem át, hogy tudja mi a rendszer most.

"Egy szép napon majd hivatalosan is elismerik, hogy amit mi valóságnak kereszteltünk el, az még inkább illúzió, mint az álmok világa."

Mortalis

Niiv von Narrath

Rangom : nomades, noctis reginae

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Shade von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 14:53

Úgy éreztem Niiv eleget szórakozott már, így megfogtam a derekát és a fűbe fektettem. Én már lezártnak tekintettem a dolgot és épp készültem elnyújtózni, amikor az asszony visszapattant az ölembe. Élvezte a játékot, ezt le sem tudta volna tagadni.
-Naa! - elégedetlenkedtem. Niiv kijelentette, hogy akkor lesz vége, ha ő mondja, és mivel legyőzött engem, innentől én a foglya vagyok.
-Mondták néhányan, hogy a házasság börtön, de azt hittem túloznak. - jegyeztem meg morogva. Az asszony nagyon belelendült a győztes szerepébe. Még azt is megengedte, hogy megcsókoljam.
-Ez nagyon megtisztelő, de inkább passzolnám. - utasítottam vissza az ingyen csókra vonatkozó nagylelkű ajánlatát.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Feb. 2013 - 2:56-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Rangom : noctis archos

http://noctis-parvulus.forummotion.com

Témanyitás by Niiv von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 14:44

Shade megfogott és maga mellé fektetett a fűbe kijelentve, hogy már vége az uralmamnak. Morcosan húztam el a számat és ugyanezzel a lendülettel ültem vissza rá.
- Nincs vége! – jelentettem ki makacsul.
- Majd akkor lesz vége, ha én úgy döntök. – tetem hozzá kaján mosollyal az arcomon.
- Amúgy is legyőztelek, és te most a foglyom vagy és azt kell csinálnod amit én mondok. – jelentettem ki.
- Szóval, lásd milyen kegyes vagyok hozzád, megengedem, hogy megcsókolj! – mondtam önelégült kifejezéssel az arcomon.
- De! – emeltem fel intőn a mutatóujjam.
- Csak egyszer!

"Egy szép napon majd hivatalosan is elismerik, hogy amit mi valóságnak kereszteltünk el, az még inkább illúzió, mint az álmok világa."

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 14:33

Amint hátradőltem az asszony azt ordibálta hogy nyert. Gondoltam, mielőtt nagyon beleélné magát a helyzetbe, időben figyelmeztetem, hogy ez csak egy egyszeri eset, legközelebb nem fordul elő ilyen. Élvezze ki a pillanatot, amíg tart. Azt mondta, hogy mivel én fekszem alatt, nem mondhatok neki ilyeneket. Egy pillanatra meglepetten néztem rá.
-Már hogy ne mondhatnék? - kérdeztem vissza.
-De ha csak a testhelyzet a gond, ezen könnyen változtathatunk. - mondtam és azzal a lendülettel a derekára csúsztattam a kezem, majd megfogtam a csípőjénél fogva és magam mellé fektettem a fűbe.
-Vége az uralmadnak, törődj bele. - mondtam kicsit kárörvendően.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Feb. 2013 - 2:42-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 14:21

Shade végül megadta magát és elismerte a győzelmemet. Vidáman emeltem magasra a kezeimet.
- Nyeeerteeem! – húztam el a szót diadalittas hangon. Férjecském megjegyezte, hogy de legközelebb nem így lesz. Fennhéjázón néztem le rá.
- Egyenlőre én vagyok felül és te alul. Szóval nem aggódom. – jelentettem ki nagyzolva.
- Amúgy is! Én sokszor nyerek, ha meg vesztek, hát az se katasztrófa. – kuncogtam vidáman.
- De amíg te vagy alul addig igazán nem mondhatsz ilyeneket. – incselkedtem.
- Niiv! Egy igazi élő legenda! A nomádlány aki legyőzte a vámpírherceget! – daráltam fennkölt hangon. Jól esett kicsit ajnározni magamat.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 14:04

Niiv versenynek fogta fel az egész falmászást. Azt vette a fejébe, ha rám ül, ő lesz magasabban, ezért ő lesz a nyertes. Fogalmam sem volt, honnan szedte mindezt, hiszen szó sem esett arról, hogy ez kihívás lenne. Asszonykám az ölemben ült és elégedett mosollyal ünnepelte a győzelmét, amikor váratlanul felültem és közöltem vele, hogy ez bizony döntetlen. Természetesen ez nem tetszett neki, és azt mondta, hogy csalok. Kezeit a vállamra rakta és nagy erőkkel igyekezett hanyatt dönteni. Kicsit rátartottam, csak hogy ne legyen könnyű dolga. Egy ideig elnéztem, ahogy elszántan próbál visszanyomni a földre. Még a testsúlyával is rám nehezedett, csak hogy végre kicsit hátrább kerüljek.
-Na jó. - dőltem hátra.
-Most te nyertél, de legközelebb nem lesz ekkora szerencséd. - jegyeztem meg kicsit cukkolva őt.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Feb. 2013 - 2:37-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 13:49

Mikor megjegyeztem, hogy én győztem Shade csak úgy gondolt egyet és felült, kijelentve hogy így már döntetlen. Szigorú arccal néztem rá.
- Nem ér felülni! – jelentettem ki és a vállaira támasztva a tenyerem, elkezdtem visszanyomni a földre.
- Csalós vagy! – mondtam miközben azon mesterkedtem, hogy lefektessem a férjem és újra én legyek magasabban.
- Amúgy is! Én mondtam előbb, hogy győztem, szóval én győztem. – mondtam ellentmondást nem tűrő hangon, elégedett mosollyal az arcomon.
- Nah! Feküdj le! Feküdj már le lééégyszííí! – nehezedtem rá egész súlyommal férjemre.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 13:39

Miközben a szikla tetején heverésztem felmerült bennem, hogy talán meg kellett volna várnom Niivet. De hamar elvetettem ezt a gondolatot. Most már mindegy volt, ő lent volt, én meg fent. Majd beér. Lehunytam a szemem és a bokor árnyékában pihentem. Már félálomban jártam, amikor Niiv is megérkezett. Levegőt kapkodva telepedett rám, mire felmordultam. Rögtön elégedetlenkedett.
-Niiv? Már fel is értél? - hunyorítottam rá.
Megjegyezte, hogy mivel rám ült, ezért ő fentebb van. Ami nem jelent mást, minthogy ő a nyertes. Nagyon elégedett képet vágott, ezt nem hagyhattam annyiban.
-Nem is tudtam, hogy versenyeztünk. - mondtam, majd felültem, így pont egy szintben voltunk.
-Azt hiszem ez inkább egy döntetlen. - javítottam ki az asszonyt.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Feb. 2013 - 2:32-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 13:24

Mire észbe kaptam, Shade már nem volt sehol. Illetve, valahol a szikla tetején pihenhetett. Én meg még csak az alján jártam. Elhúztam a számat és lemondóan sóhajtottam.
- Ennyit a közös programról. Még legalább fél óra volt mire én is felértem a szikla tetejére. Férjem egy bokor alatt feküdt, rosszallóan indultam el felé.
- Igazán mászhattál volna az én tempómban. – dudogtam neki, miközben átléptem rajta egyik lábammal és ráültem. Fáradtan kapkodtam még a levegőt, kicsit megerőltető volt a mászás számomra.
- Egyedül mászni nagyon unalmas. – tettem hozzá mint egy magyarázatképp.
- Meg amúgy is én nyertem, mert feljebb vagyok mint te. – böktem meg incselkedve a mellkasát.
- Győzteeem-győőőőztteeemmm – mondtam szinte éneklős hangon és egy nyelvnyújtással toldottam meg a diadalénekem.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 13:13

Niivnek sem volt ismeretlen a falmászás, azt mondta van benne gyakorlata. Utánam ő is felkapaszkodott a falra és elindult felfelé. Az egyik szakaszon óvatosan kellett haladni, kevés volt a kapaszkodó. Ha nem figyel az ember könnyen a szikla alján találhatja magát több darabban.
Asszonykám mászás közben megjegyezte, hogy ez nem is olyan könnyű, mint ahogy emlékezett, de remélte, hogy egy órán belül felér a tetejére. Egyre távolabbról hallottam a feleségem hangját. Gyorsan belelendültem a mászásba és azon kaptam magam, hogy már a szikla tetején vagyok. Lenéztem, és Niivet egy apró pontnak láttam.
-Ha egy óra nem is, de egy fél kell, mire ő is felér. - néztem le a mélybe, majd elfeküdtem az egyik bokor mellett és vártam, hogy Niiv is felérjen.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Feb. 2013 - 2:27-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 12:34

Shade támogatta az ötletemet hogy sziklát másszunk. Gyorsan belebújt a cipőjébe, és a falhoz sétált. Kérdésemre azt felelte, hogy régen csinált már ilyesmit, még gyerekkorában.
- Ami azt illeti én is nagyon ritkán mászok sziklát, csak ha muszáj. – feleltem a kérdésére.
- De állítólag egész ügyes vagyok benne. – mondtam vidáman és én is megkapaszkodtam egy kiálló részben, aztán felhúztam magam és lábammal kerestem egy bemélyedést a falon, Mikor kitámasztottam magam kezemmel feljebb nyúltam.
- De arra nem emlékeztem, hogy ez nem is olyan könnyű. – nyögtem halkan miközben feljebb húztam magam.
- De azért egy óra alatt szerintem felérek a tetejére. – mondtam lelkesen mászás közben.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 12:26

Niiv ajándékát hasznosnak találtam. Nem gondoltam, hogy a nagyanyámon kívül létezik más is, ami érzékeli a hazugságot. Niiv figyelmeztetett, a kő ereje nem korlátlan és csak egy bizonyos távolságon belül hat.
-Ki is fogom rajta próbálni. - mondtam. Már láttam magam előtt, ahogy az öreg belebukik a hazugságaiba.
Ebéd után voltunk, és szívesen csináltam volna valamit. Megkérdeztem asszonykámat van-e valami ötlete, amivel eltölthetnénk az időt. Erre előállt azzal, hogy másszunk sziklát.
-Miért is ne. - bólintottam rá. Niiv utánam hozta a cipőmet. Ez kedves volt tőle. Gyorsan fel is vettem, majd felkeltem és a sziklafalhoz léptem.
-Nagyon régen...még a kiképzőtáborba - feleltem a kérdésére.
-És te? Gyakran mászol sziklafalra? - kérdeztem, majd belekapaszkodtam egy kiálló darabba és elkezdtem felfelé mászni.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Feb. 2013 - 2:25-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 12:01

Megmutattam férjemnek hogy mire jó a kő amit tőlem kapott szülinapjára. Feltérdeltem és belehazudtam férjem szemébe, mire a fekete kis golyó megrezdült a kezében. Azonnal rájött, hogy mire is jó a kő.
- Igen. Ha nálad van nem tudnak hazudni neked. Bár ez sem mindenható. Csak egy bizonyos távolságon belül hat. – mondtam vidáman.
- De gondoltam, ha ennyi időt töltesz Sirius bácsival akkor jobb ha van ilyesmid. – tettem hozzá vidáman. Shade megköszönte az ajándékot, elszívta a cigijét és megkérdezte mit csináljunk. Körbenéztem, hogy milyen lehetőségeink vannak, de csak egy sziklafalat láttam meg előttünk.
- Másszunk sziklát vágtam rá az első gondolatomat. – vidáman pattantam fel a helyemről, aztán eszembe jutott Shade cipője. Még jó hogy utána hoztam.
- Tessék, húzd fel gyorsan. – nyújtottam felé a lábbelit vidáman.
- Másztál már sziklát? – kérdeztem kíváncsian.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Hétf. 4 Feb. 2013 - 8:55

A dobozban egy fekete kő volt.
-Brae jól mondta, mi nem tulajdonítunk nagy jelentőséget neki, mint ti. - mondtam a követ tovább nézegetve. Hiába találgattam, nem jöttem rá, mit lehet ezzel kezdeni, így rákérdeztem. Niiv feltérdelt mellém és rám nézett. Azt mondta, hogy megmutatja, mire is jó az ajándéka. A szemembe nézett és közölte, hogy utál. Erre a kő rezegni kezdett a kezembe.
-Érdekes. - bámultam a kőre.
-Te hazudtál és megrezdült. - állapítottam meg.
-Akkor ez megmutatja, ki hazudik? - kérdeztem, bár inkább kijelentésnek hangzott.
-Hasznos ajándék, köszönöm. - mondtam, majd zsebre tettem a követ. Elszívtam a szálat és elnyomtam a sziklákon.
-Na, mit csináljunk?

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Feb. 2013 - 23:38-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Vas. 3 Feb. 2013 - 13:50

Shade kinyitotta a dobozt és kivette belőle az apró követ.
- Brae azt mondta ti nem szoktatok ajándékot adni szülinapokra, mert nem is tartjátok, de azért megcsinálta nekem. – mondtam vidáman. Férjecském megkérdezte mire jó a kő.
- Hogy mire? Megmutatom! – mondtam lelkesen. Feltérdeltem, kicsit megköszörültem a torkom és Shade-re nézve szólaltam meg.
- Nagyon utállak Shade! – mondtam komoly hangon, mire a kő megrezdült. Kuncogni kezdtem.
- Na? – néztem vidáman férjemre. Biztos voltam benne hogy ebből kitalálta.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Vas. 3 Feb. 2013 - 13:24

Épp indultam volna vissza a táborhelyre, majd onnét haza, amikor Niiv elkapta a kezemet és arra kért, hogy maradjak. Kicsit hezitáltam, mert nem sok kedvem volt maradni, de végül visszatelepedtem a tóparti sziklára. Niiv hozzám bújt, és azt mondta, hogy nem akar veszekedni.
-Helyes, ne rontsuk el a napot ilyesmivel. - értettem vele egyet. Felém nyújtott egy kis dobozt.
-Ez az enyém? - kérdeztem, miután elvettem tőle. Kíváncsian nyitottam ki. Egy fekete kő volt benne.
-Köszönöm, Niiv. - vettem a kezembe az apró kődarabot, hogy jobban szemügyre vegyem. Ahogy néztem azt találgattam, mire lehet ezt használni, de semmi nem jutott eszembe.
-És ez mire is jó? - kérdeztem kíváncsian.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Feb. 2013 - 23:37-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Vas. 3 Feb. 2013 - 13:11

Shade-nek nem tetszett a kitörésem. Persze tudtam, amit elmondott. Nagyon is tisztában voltam vele, hogy vámpírként vadász és hogy ennie is kell.
- De….nem lehetne, hogy valaki olyat kapj el, aki nagyobb és nem hal bele? – kérdeztem halkan legörbülő szájjal. Férjem épp távozni indult, de elkaptam a kezét és visszahúztam.
- Ne menj el! – kértem ijedten. Én se akartam vele veszekedni, de nekem egyáltalán nem volt normális, hogy valaki gyilkoljon. Persze hogy gyengén reagáltam egy aprócska hullára, de nem akartam Shade-del összeveszni. Elkámpicsorodva bújtam hozzá.
- Én nem akarok veszekedni. – mondtam halkan.
- Én azért jöttem utánad, mert ezt oda akartam adni. – mondtam halkan és egy apró kis dobozt nyújtottam felé. Nem volt benne egyéb mint egy apró matt fekete színű kő.
- Csak útközben megtaláltam a camenát és elszomorodtam. – mondtam gyorsan.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Vas. 3 Feb. 2013 - 11:53

Niiv kiszúrta, hogy túl vagyok az ebéden és mint kiderült, idefelé jövet a camenát is megtalálta. Óvatlan voltam, nem rejtettem elég mélyre, ezért szúrhatta ki a bokrok közül. Nem hazudtam neki, megmondtam, hogy múzsát kajáltam. Nem tartottam nagy dolognak, ezért könnyedén vetettem oda, hogy nem nagy dolog. Erre az asszonyom felháborodott. Nem értette, miért veszem félvállról a dolgot. Én meg nem láttam be, miért kellene nagy ügyet tulajdonítani neki. Végighallgattam a mondandóját, majd mélyet sóhajtottam.
-Nyugodj le. - csillapítottam, amikor toporzékolni kezdett.
-Megint túlreagálod. Nem értem a felháborodásod. - morogtam.
-Te tudod mennyi vér van egy múzsába? - kérdeztem, de fogadni mertem volna, a válasza az lett volna, hogy nem. Elnézve a múzsák méretét, harmad annyi vér folyik benne, mint Niivben.
-Pont annyi, hogy jól lakj vele. - válaszoltam meg a kérdésemet. Ha Niivből akartam volna inni, maradt volna annyi vér benne, hogy túlélje, egy camenának nem lett volna ekkora szerencséje.
-És a nem tűnt volna fel, vámpír vagyok. Vadász. Teljesen természetes, hogy zsákmányt ejtek, ha megéhezem. Az, hogy te ezt nem tudod elfogadni, arról nem tehetek. - tettem hozzá. Nem tetszett, hogy kioktat az élelemszerzési szokásaimmal kapcsolatban, főleg úgy, hogy sokak szemében ő is csak egy főfogás a vámpírok étlapján.
-Nézd Niiv...nekem ehhez nincs kedvem. Ha veszekedni akarsz, jobb ha máris fogom magam és hazamegyek. - közöltem vele morcosan.
-Ennél még a közös munka a bácsikámmal is sokkal kellemesebb. - keltem fel a kövekről.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Feb. 2013 - 23:35-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Vas. 3 Feb. 2013 - 7:29

Férjecském kérésére elmondtam mit szoktunk mi emberek csinálni a hegyekben. Shade azt mondta, hogy azok a dolgok amiket felsoroltam mind olyanok amiket bármely hétköznap meg lehet csinálni.
- Nálatok lehet. Nálunk viszont ritkán jut ilyesmire idő. Az emberek sokat dolgoznak és csak kivételes alkalmakkor van idejük vagy energiájuk ilyesmire. – magyaráztam megvonva a vállaimat.
- Jó mondjuk a kémek elég sokat túráznak a megbízások alatt, de nem mindenki kém. – tettem hozzá halkan. Észrevettem, hogy Shade bőre melegebb mint amilyen volt és sokkal emberibb is. Rögtön rájöttem hogy evet, ő pedig nem tagadta, hogy megölte a kis camenát az erőben. Mindezt olyan természetességgel mondta hogy szinte lesokkolódtam.
- Shade! Hogy veheted ezt ilyen félvállról? – kérdeztem hitetlenül.
- Mégis hogy tudtál bántani egy olyan aprócska lényt? Ráadásul miért kellett megölnöd? – daráltam egyre hangosabban és mérgesebben.
- Nem muszáj ölnöd ahhoz hogy beebédelj! Szégyelld magad! – mondtam szinte toporzékolva.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Szomb. 2 Feb. 2013 - 9:06

Asszonykám duzzogott, amiért nem hallottam meg, hogy utánam szólt. Megkérdeztem, hogy a nomádok mivel ütik el az időt, ha kirándulni mennek, de Niiv csupa unalmas elfoglaltságot sorolt.
-Ezeket otthon is lehet, minek eljönni ezért a hegyekbe? - tűnődtem magamban, miközben mélyet szívtam a cigimből. Niiv figyelmét nem került el, hogy a megjelenésem emberszerűbb hála a jó minőségű ételnek, amint idejövet kaptam be.
-Néha nekem is kell. - válaszoltam a kérdésére. Szomorúan nézett rám, amiből arra következtettem, hogy rátalált a tetemre. Ezek szerint nem rejtettem el elég jól.
-Minek tagadjam? Igen, ő lett az ebédem. - vallottam be vállrándítva.
-Nem nagy dolog. - tettem hozzá, majd újra beleszívtam a bagóba.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Feb. 2013 - 23:33-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Pént. 1 Feb. 2013 - 15:22

Fejemet Shade vállára hajtottam, és méltatlankodni kezdtem, amiért nem várt meg. Ő persze azt mondta, hogy nem hallotta, hogy szóltam neki.
- Hiperhallásod van, de nagyon szelektív. – mondtam duzzogva. Férjem közben rágyújtott és megkérdezte mit szoktunk csinálni mi nomádok a hegyekben. Megvontam a vállam kicsit.
- Hát, csak úgy lazulni, meg túrázgatni, meg hasonlók. Ha többen vagyunk, összeülünk a tűz mellé, énekelünk, iszogatunk és beszélgetünk. Nagyjából ennyi. – mondtam halkan. Aztán észrevettem valamit. Shade bőre mintha melegebb lett volna, és most nem is volt olyan holtsápadt.
- Shade? – méregettem gyanakodva.
- Te ettél ugye? – kérdeztem elhúzott szájjal.
- De ugye nem te ölted meg az a szegény kis Camenát az erdőben? – görbült le a szám és kissé szomorúan, kissé számon kérően néztem rá.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Pént. 1 Feb. 2013 - 9:19

Miután megebédeltem és eljutottam a meleg vizű tóig, letelepedtem a partjára és élveztem a semmit tevést. Hagytam hogy a vér átjárja a testemet. A bőröm melegebb lett és a színem sem volt már olyan fakó. Egyszer csak Niiv is feltűnt, és fejét a vállamra hajtva ült mellém. Azonnal méltatlankodni kezdett, amiért nem vártam meg.
-Nem hallottam, hogy szóltál. - mondtam megvonva kicsit a vállamat, majd belenyúltam a zsebembe és elővettem a cigimet. Kihúztam egy szálat a dobozból és rágyújtottam.
-Ti nomádok, miket szoktatok a hegyekbe csinálni? - kérdeztem kíváncsian.
-Azon kívül, hogy egy hullazsákban alusztok. - tettem hozzá, majd beleszívtam a bagómba.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Feb. 2013 - 23:31-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Pént. 1 Feb. 2013 - 8:52

Megettem az ebédem és Shade után iramodtam. Magamban morogtam, hogy mégis miért nem tudott várni rám tíz percet. Minden esetre annyira sietett, hogy még cipőt se húzott, így felkaptam a lábbeliket és elindultam. Nemrég eshetett az eső mert nagyon jól látszottak férjem nyomai a földben. Követtem a talplenyomatokat a sárban, míg egy viszonylag sűrűbb részhez nem értem az erdőben. Láttam, hogy férjem megállt, de más nyomai is voltak ott. Valami csillanást láttam az egyik bokor levelei közt, így elhúztam a cserje ágait, és egy aprócska camenát találtam.
- Hééé…te meg? – kérdeztem értetlenül. Azt hittem ájult csak, így megfogtam az egyik karját és kihúztam a bokorból, eztán jött csak a felismerés. A kis múzsa halott volt. Legörbülő szájjal néztem az élettelen testet, nem volt nagyobb egy 6 éves gyereknél. Az első gondolatom az volt, hogy eltemetem, de aztán rájöttem, hogy akkor a családja sose tudja meg, hogy meghalt, vagy csak eltűnt. Így az egyik fa törzséhez támasztottam és kezeit az ölébe tettem. Olyan volt mintha csak aludna. Minden esetre, az biztos volt, hogy egy vámpír ölte meg, de nem akartam elhinni, hogy a férjem képes lenne bántani egy ilyen aprócska lényt. Tovább indultam Shade nyomait követve, mire végül egy meleg vizű tónál kötöttem ki. Shade a sziklákon ült és áztatta a lábán. Halkan sétáltam mellé. Még mindig szomorú voltam a kis camena miatt, nagyon sajnáltam a kis múzsát. Leültem Shade mellé a sziklára és kedvetlenül hajtottam a fejem a vállára, majd durcogni kezdtem.
- Miért nem vártál meg? – kérdeztem elégedetlenkedve.
- Csak tíz perc lett volna… - dudogtam az orrom alatt.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on Pént. 1 Feb. 2013 - 8:05

Niiv nekilátott a félig odaégett ebédjének. Arra gondoltam, míg ő ebédel, addig járok egyet a környéken és én is szerzek valami ennivalót. Menet közben vettem észre, hogy még a cipőmet sem húztam vissza, és mezítlábasan sétálgatok a sziklák között. Hallottam valami hangot a hátam mögül, de azt gondoltam, biztos csak a szél fúj. Nem törődtem vele. Nem is olyan soká észrevettem egy camenát. A fák között gombászott. Nem gondolkodtam sokat, elkaptam és belé haraptam. A camenák vére finom és laktató, hamar elteltem vele. A testet bedobtam a bokrok közé, hogy ne legyen szem előtt, és a kosarat is ami a múzsánál volt. Kezemmel letöröltem a vért a számról, és tovább sétáltam. Egy bő negyed órával később felértem a sziklák közé, ahol egy meleg vizű kis tóra leltem. Leültem a kövekre és belelógattam a lábamat, majd a kezemet és az arcomat is megmostam a vízben.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Feb. 2013 - 23:29-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on Csüt. 31 Jan. 2013 - 7:46

Annyira foglyul akartam ejteni Shadet, hogy közben teljesen elfeledkeztem a tábortűznél sülő húsaimról. Majdnem oda is égtek, épp az utolsó pillanatban sikerült lekapnom őket a tűzről. Vidáman álltam neki falatozni, mikor Shade szólt, hogy elmegy sétálni.
- Nem vársz meg? Mindjárt megeszem és… - kezdtem teli szájjal mondani, de nem tudtam befejezni a mondatot, mert Shade már el is tűnt. Gyorsan befaltam a húsaimat, aztán utána indultam.
- Nem igaz, hogy nem tudott volna megvárni! Csak tíz perc lett volna. – dudogtam magamban bosszúsan.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics