Welcome to Noctis

Háború tört ki a vérivók és a boszorkányok között. Narlen városa elbukott, és Boszorkányföld egy része vámpír kézre került. Theradin a harcok kezdete előtt békét kötött a vérszívókkal, így a város megőrizhette függetlenségét.
Eközben északon a Démonok Birodalma megerősödött és kihasználva szomszédai csatározásait elfoglalta Boszorkányföld északi, kimérák és transmopheusok lakta területeit. A határvonalak átrendeződtek, ezért a vadászokra nagyobb szükség van, mint valaha.

• • •

Lépj be Noctis világába, ismerd meg a napfényes, varázslatos Nyugatot, az egykori Boszorkányföldet - Shalmaeron provinciáját, vagy a misztikus, sámánok lakta Sellarya szigetét. Barangold be a veszélyes, sötét Keletet, ahol vérivók és halandók élnek. Ismerd meg Caelestis hegyvidékeit, a délen fekvő elfek lakta Lamuriont, vagy a sárkányidomítók és a valkűrök otthonát, a messzi fagyos Valachiát. És ha még futja az erődből, utazd át az ismeretlen északi földet, Diabolus Glebát, a démonok hazáját.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

CHATBOX

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 1 rejtett és 1 vendég

Garew Towryk

A legtöbb felhasználó (19 fő) 2018-11-24, 15:35-kor volt itt.

Flóra és Faustitas kápolnája

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Flóra és Faustitas kápolnája

Témanyitás by Garew Towryk on 2013-04-14, 16:34

Helyszínváltás. Játéktér szabad!
NJK
NJK

Garew Towryk

Rangom : noctis njk

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-14, 15:53

Miután elkészülődtem türelmesen vártam az indulást. Férjem is elkészült már, csak Felilát vártuk. A nő nemsokára megjelent és úgy tűnt mutat némi hasonlóságot Karmennel. Nem tudom mennyi ruhája lehet anyósomnak, de nem egy szekrénnyi az biztos. Annyi csomagot hordott ki amiből egy fél falu is jól tudna öltözni egy zord, hideg télen.
- Soha nem érünk haza…- dörmögtem magamban, de férjem gyorsan megoldotta a helyzetet. Azt mondta Felilának, hogy majd küldet valakit a csomagjaiért, most csak a legfontosabbakat hozza. Mikor végre elkészült, elindultunk. Annyira nem vártam a visszatérést, de már hiányzott Oszkár, Welora és Miksa. Ők már biztos hazamentek.
- Felila? Te amúgy annak idején hogy kerültél Bradenburgba? – kérdeztem az elf nőt. Kíváncsi voltam mégis hogy ismerkedett össze Shade apjával.

"Egy szép napon majd hivatalosan is elismerik, hogy amit mi valóságnak kereszteltünk el, az még inkább illúzió, mint az álmok világa."

Mortalis

Niiv von Narrath

Rangom : nomades, noctis reginae

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-14, 15:26

Niivet magára hagytam a reggelijével, elléptem lezuhanyozni. Mire végeztem asszonykám már túl volt a reggelin, összepakolt és indulásra készen állt. Bementem a hálóba és gyorsan magamra kaptam a ruháimat.
-Felila? - néztem körbe, de sehol sem láttam az elfnőt. Csörtetés hallatszott az az ajtó mögül, aztán egyszer csak nyílt az ajtó. Anyám fura nyögő hangokat adott ki magából és az első, amit megláttunk belőle az a hátsó fele volt. Görnyedve hátrált ki a szobájából egy hatalmas bőröndöt húzva magával. Nagy nehezen a nappali közepére szenvedte a csomagját, majd ráült a szélére és megpihent.
-Huh, ezt megpakoltam. - sóhajtott egyet, majd megfordult, és bement a maradék holmijáért. Még legalább kétszer annyi holmi került elő.
-Mondd csak Felila, ezt mind hozni akarod? - kérdeztem végignézve a táskarengetegen.
-Úgy gondolod, kicsit eltúloztam? - gondolkodott el egy pillanatra a nő.
-Kissé. - válaszoltam, miközben felvettem a kabátomat.
-A legfontosabb dolgokat hozd, a többiért majd küldetek valakit. - ajánlottam fel a nőnek. Elnézve ezt a rengeteg mindent, holnap után sem érnék haza. Miután Felila összepakolt, elindulhattunk Bradenburgba.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 16:32-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Rangom : noctis archos

http://noctis-parvulus.forummotion.com

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-14, 14:51

Shade lemondó sóhajjal nyugtázta, hogy a gyerekek nagy része kíváncsi. Azért mellé megjegyezte, hogy ő nem volt az kicsi korában.
- Vagy csak nem emlékszel rá, mert olyan régen volt. – vontam meg a vállamat. Valamennyire minden gyerek kíváncsi. Férjem arra volt kíváncsi meg lehet-e szokni az ilyesmit?
- Tudod, egy két extrém kérdésen kívül semmi extra nincs ebben. Egy idő után észre se veszi az ember, csak megszokásból válaszolgat. – mondtam úgy, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Nekem az is volt, ez csak férjecskémnek volt furcsa.
Megkérdeztem, hogy mikor indulunk haza, mire ő azt felelte, hogy amint megreggeliztem és összekészülődtem.
- Rendben. – bólintottam.
Gyorsan megreggeliztem és összekaptam magam, aztán indulásra készen vártam.

"Egy szép napon majd hivatalosan is elismerik, hogy amit mi valóságnak kereszteltünk el, az még inkább illúzió, mint az álmok világa."

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-13, 17:13

Niiv megjegyzésemre csak annyit mondott, hogy jobb, ha megszokom a gondolatot, a kis taknyok nagyon kíváncsiak, mert ha saját gyerekem lesz, is ilyen lesz majd.
-Komolyan? Ahh...- sóhajtottam mélyet. Már láttam, hogy az idegeimre fog menni.
-Érdekes, én nem voltam kíváncsi gyerek. - jegyeztem meg megvonva a vállaimat.
-Nem is tudom, hozzá lehet ehhez szokni egyáltalán? - tűnődtem el. Nem is inkább azon, hogy hozzá lehet-e, hanem, hogy én hozzá tudnék-e. Erős kételyeim voltak ezzel kapcsolatban. Bár mindegy, ez még nagyon távoli dolognak tűnt. Niiv megkérdezte, hogy mikor indulunk vissza.
-Ha megreggeliztél és összeszedted magad, utána mehetünk is. - feleltem, majd felálltam a székről és elindultam a fürdőbe egy meleg zuhanyra.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 16:31-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-13, 16:47

A kislány rendkívül kíváncsi volt. Hiába mondtam neki azt, hogy azért nyögdécseltem mert a hasam fájt, és Shade csak meggyógyított, a gyerek azt mondta, neki máshogy szokták gyógyítgatni az ilyesmit. Szerencsére Shade gyorsan megmagyarázta a dolgot. Azt mondta, azért így gyógyított mert a felnőtteket így szokás. Ezzel a válasszal a kislány megelégedett és elment. Én viszont annyira zavarban voltam, hogy eltört alattam a szék. férjem felajánlotta a sajátját, de én csak óvatosan mertem kipróbálni. Nem akartam tönkretenni anyósom összes konyhabútorát. Lassan, vigyázva ereszkedtem le a székre, de úgy tűnt ez egyben marad. Talán mert a kislány kiment én is kicsit össze tudtam szedni magam.
Shade megjegyezte, hogy a gyerekek idegesítőek és mellém húzta a székét.
- Jobb lesz ha megszokod. Ha egyszer lesz gyereked, hidd el az sem lesz különb. Ilyenkor még nagyon kis kíváncsiak tudnak lenni. – mondtam evés közben.
- Amúgy mikor indulunk? – kérdeztem férjemre pillantva. Igazából nem nagyon akartam sietni a dologgal, de tudtam, minél tovább húzom az időt, annál nehezebb lesz visszatérni
.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-13, 13:17

A gyerek Niiv kéjes nyögéseit utánozta. Nem is tudtam nagyon mit hozzáfűzni, pedig láttam a kis takony arcán, hogy vár valamiféle magyarázatot. A gyermeki kíváncsiság pusztító tud lenni.
-Nézd, Sophie...- kezdtem volna bele, amikor asszonykám vágódott be az ajtón és ráparancsolt a gyerekre, hogy hagyja abba a nyögést. A kislány úgy meglepődött Niiv hirtelen feltűnésétől, hogy azonnal csendben maradt. Feleségem gyorsan előadta, hogy este durva hascsikarása volt, ezért adott ki magából fura hangokat. Olyan hitelesen adta elő, hogy ha nem vagyok ott és nem tudom pontosan, mi is történt az ágyban, illetve ha gyerek lettem volna, simán beveszem.
-Hasfájás? Az tényleg rossz. - nézett Niivre együttérzően. A nomádlány épp előkészítette a reggelijét, és leült a székre, amikor az ülőalkalmatosság megadta magát, és darabokra tört alatta. Meglepődve néztem földön kuporgó asszonykámra.
-Gyere, ülj le. - keltem fel a székről, hogy átadjam neki a helyemet.
-Én már úgyis megittam a kávémat. - tettem hozzá. Már azt hittem, hogy végeztünk a "hasfájós" témával, amikor a gyerek újra bekérdezett.
-De az én papám nem így szokott gyógyítani. - döntötte oldalra a fejét és kérdően pislogott ránk. Láttam rajta, hogy képzavarban van.
-Hát még jó, hogy nem így. - morogtam halkan, alig érthetően az orrom alatt.
-Nekem meg szokta masszírozni a pocimat. - folytatta és a kezeit a hasára tette. Mélyet sóhajtottam.
-Ez egy felnőtt gyógymód. Ha nagy leszel, majd neked is így mulasztják el a hasfájásodat. - mondtam a kölyöknek.
-Éééérteeeeeem máááár. - világosodott meg a kölök hirtelen. Több kérdést nem is tett fel. Vidáman ugrott le a székről és elrohant zaklatni Felilát. Niiv mellé húztam a felszabadult széket, és ledobtam rá magam.
-Istenem...minden kölyök ilyen fárasztó? - kérdeztem költőien.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 16:30-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-13, 04:59

Az ajtó mögött álltam és hallgatóztam, közben megpróbáltam lelkileg felkészíteni magam a legrosszabbra, hogy a gyerek végigkukkolta az együttlétünket. Szerencsére viszont kiderült, hogy épp csak egy pillanatig látott minket. Már épp megnyugodtam volna, mikor a kislány utánozni kezdte a nyögdécseléseimet. Nem sokat látott ugyan, de hallani elég sokat hallott úgy tűnt. Majdnem elájultam, de aztán a testem önálló életre kelt és szinte berontottam az ajtón. Épp abban a pillanatban, mikor Felila is belépett a konyhába. A nő először a kislányra nézett meglepetten, aztán Shade-re, végül rákvörös arccal rám és távozott a helységből.
- Sophie! Hagyd abba! – szóltam rá a kislányra.
- Tudod tegnap este nagyon fájt a hasam és azért nyögdécseltem így. – füllentettem gyorsan, teljesen komoly, sőt kicsit talán sértődött arccal.
- Biztos neked is fájt már a pocakod, szóval tudhatod, hogy az milyen rossz. – tettem hozzá a gyerekre pillantva. Még magam is meglepődtem azon, hogy zavarom ellenére, milyen jó alakítást nyújtok. Elővettem némi ennivalót és leültem az asztalhoz reggelizni. Azaz csak ültem volna, mert a szék megadta magát alattam. Úgy néz ki túlzottan is kellemetlenül érintett hogy a kislány meglátott minket. A szerencsétlenség újra üldözni kezdett.
- Fene! Úgy tűnik ma állva kell hogy reggelizzek. – mondtam elhúzott szájjal.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-13, 04:41

-Naaa! - elégedetlenkedett a kölyök, amikor váratlanul a kávé az arcában landolt. Elővett egy szalvétát és alaposan megtörölközött, mielőtt válaszolt volna. Sophie elmesélte, mit látott. Ebből azt szűrtem le, hogy nagyjából 10 másodpercnyi élménnyel lett gazdagabb. Tehát nem volt nagy gond. Nem igazán hozott volna zavarba, ha végignézte volna, de azért megnyugtató volt, hogy csak egy rövid jelenetet látott az esti akciónkból. Újra belekortyoltam a kávémba, ezzel is nyerve néhány másodpercet, míg kitalálok egy hihető választ a kölyöknek. Csak nem mondhattam el mit csináltunk valójában, még kicsi volt hozzá. Meg amúgy sem voltam jó, az ilyen felvilágosító dolgokban.
-Még ezt hallottam este... - vigyorgott rám. A gyerek váratlanul nyögdicsélni kezdett utánozva az este hallott hangokat feleségem részéről. Vékonyabb kislányos hangon adta elő, mint ahogy Niiv tette, de ezt leszámítva elég élethű volt. Újra kiszaladt a kávé a számon, ezúttal csak úgy szimplán a levegőbe és valahol egy cserepes növényen landolt. Az időzítés újra remek volt. Felila lépett ki szétaludt fejjel a hálójából. Hatalmasra kerekedtek a szemei, amikor Sophie nyögő hangokat adott ki magából. Anyám rám nézett, és rögtön eszébe jutott az esti jelenet. Fülig elvörösödött, és egy gyors hátraarccal visszament a szobájába.
-Jól van, most már abba lehetne hagyni. - szóltam rá a kis takonyra.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 16:28-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-13, 04:27

Elaludtunk Shade-del. Valamikor 8 körül keltem, de férjem már nem volt mellettem. Fáradtan és álmosan ásítozva ültem fel az ágyon. Magamra kaptam egy köntöst és a fürdő felé vettem az irányt, de félúton megtorpantam. A konyha előtt elhaladva elkaptam pár érdekes mondatot. Megint itt volt a kislány, akit Felila tanít és azt mondta Shade-nek, hogy nem szép dolog tőle, hogy bántott engem. Meglepetten felhúztam a szemöldököm. Mikor láthatta úgy, hogy férjem bánt engem? De nemsokára kiderült. A kislány látta, hogy az éjjel egymásba voltunk gabalyodva és mivel nyögdécseltem, azt gondolta fájdalmaim voltak. Még levegőt is elfelejtettem venni a sokktól. Shade is kiköpte a kávét a döbbenettől és megkérdezte a gyerektől, hogy mit látott. Nem mertem belépni a konyhába, csak a folyosón állva hallgattam, hogy vajon mennyit láthatott a gyerek a szerelmi életünkből.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-13, 04:05

Niiv okos lány volt, nem lehetett csak úgy átverni. Rögtön kiszagolta, hogy elhallgatok valamit. Lényegében mindent elhallgattam. Szerencsére nem feszegette tovább a témát. Így nekem nem kellett beszélnem arról a borzalmas napról.
-Majd idővel elválik, mit alakítanak a "rajongóid". - ásítottam egyet, majd lehunytam a szemem, és szinte azonnal elaludtam. Már hajnal volt, de a hátralevő részét átaludtuk. Nyolc óra tájt ébredtem, gyorsan magamra kaptam egy köntöst, majd kiléptem a konyhába egy kávéért. Út közben összefutottam a kiskölyökkel. Sophie csúnyán nézett rám. Nézett és méregetett. Láttam rajta, hogy valamit kérdezni akar, csak épp azon gondolkodik, hogyan tegye fel a kérdést.
-Gyerünk, kérdezd meg, amit tudni akarsz... - pillantottam a kislányra, aki pillanatok alatt kérdéssé formálta a gondolatait. Kihasználva azt a kósza néhány másodpercet, töltöttem magamnak egy jó erős feketét.
-Miért bántottad Niivet? - kérdezte kíváncsian és némileg számonkérőn.
-Nem szép dolog az ilyen! - tette hozzá morcos arcot vágva.
-Bántottam? Mégis miből gondolod? - kérdeztem vissza, miközben belekortyoltam a kávémba. Nem igazán értettem, miről beszél a kölyök. De hamar elmagyarázta a dolgot. Elmesélte, hogy este visszajött a cuccaiért, és az ablakon látta, hogy ruha nélkül ülünk az ágyon, és Niiv nyöszörög az ölembe. Azt hitte, hogy bántom őt, és azért nyög, mert fáj neki. Meglepettségemben még a kávét is kifújtam a számból pont a kölyökre. Egyáltalán nem tűnt fel, hogy a gyerek talán végigmozizta az egészet.
-Mennyit láttál? - kérdeztem kíváncsiságból, hogy tudjam, mégis mihez alakítsam a válaszaimat. De a kérdés helyesebben inkább úgy hangzott volna, hogy Mit láttál?

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 15:46-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-13, 03:50

Shade azt próbálta bemesélni nekem, hogy nem sérült meg akkor régen komolyabban csak volt pár apró csonttörése meg zúzódása.
- Shade, te vámpír vagy, Nem hiszem hogy egy kis törés és zúzódás miatt hónapokig kórházban tartanának. – mondtam ki kerek perec amire gondoltam. Aztán sóhajtottam.
- De legyen. Ha nem akarsz beszélni róla, akkor nem kell. Csak kíváncsi voltam a dologra. – mondtam halkan. Shade nagyon ritkán mesélt magáról, vagy a múltjáról. Úgy kellett kihúzni belőle mindent. Ettől sokszor úgy éreztem, hogy nem bízik meg bennem és ez valamennyire bántott. De nem akartam erőltetni a dolgot. Az úgyis csak rontana a helyzeten.
Nem hittem túlzottan benne, hogy valaha is megszokom majd hogy ki akarnak iktatni, de férjecském azzal nyugtatott, hogy vigyáznak rám és Brae meg tud gyógyítani.
- Ez igaz. De engem inkább csak a tudat zavar. – mondtam halkan.
- De még az is lehet hogy tényleg sikerül megszoknom. – tettem hozzá gyorsan. Nem zárhattam ki ezt a lehetőséget sem.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-13, 03:35

Niivnek nem tetszett, hogy legörgettem magamról, de ez van. Viszont nem adta fel, és újra hozzám bújt. Szóba jött apám halála. Sok téma volt, amiről nem szívesen beszéltem, ez egy volt közülük.
-Igen. - bólintottam a kérdésére.
-Semmi különös, pár apró seb meg néhány törés. Nem is fontos. - vontam meg kicsit a vállamat. Persze azért ennél komolyabb volt az ügy: speciális fém meg csontpótlás. De nem akartam neki erről beszélni, így is aggódott. Mi lett volna, ha elkezdtem volna részleteket mesélni az esetről. Vissza sem mert volna jönni a fővárosba.
-Nagyjából olyan, mint nálatok egy könnyed háztartási baleset. - magyaráztam.
-Néhány hónapig kórházban voltam, de felgyógyultam. - tettem hozzá. Láttam rajta, hogy nem hiszi, hogy hozzászokhat a merényletsorozatokhoz.
-Úgy is vigyáznak rád a palotában. Ha meg valami komoly bajod esik...- gondoltam rá, hogy mondok néhány gyakori példát, de inkább hanyagoltam a felsorolást.
-...Brae úgyis meggyógyít.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 15:43-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-13, 03:19

Miután elmondtam miért is tartok visszamenni a fővárosba, megkérdeztem tőle, hogy őt is próbálták-e már megölni. Ő azt mondta már rengetegszer, és hogy egyszer majdnem sikerült is nekik. Közben elégedetlenkedve nyöszörögtem, mert legurított magáról. Hozzábújtam és újra elfészkelődtem kényelmesen.
- Amikor apukád meghalt akkor te is megsebesültél? Ezt nem is tudtam. – mondtam elgondolkozva. Az benne volt a feljegyzéseinkben, hogy Ansel hogy halt meg, de az nem volt benne, hogy Shade is majdnem odaveszett.
- Mi történt veled? – kérdeztem, kíváncsian.
Shade azt mondta majd megszokom, hogy merényleteket hajtanak végre ellenem, de én ebben nem voltam olyan biztos.
- Lehet mondtam nem túlzottan bizakodó hangon.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-13, 03:09

Próbáltam megnyugtatni Niivet, de nem jártam sok sikerrel. Kifejtette, miért aggódik a visszatérés miatt. Szótlanul hallgattam, és csak füstölögtem. Egyszer csak megkérdezte, hogy engem is próbáltak már megölni.
-Számtalanszor. - feleltem. Igazából már nem is számolom a kísérleteket.
-Egyszer majdnem sikerült is, de túléltem. - szívtam még egy slukkot, majd elnyomtam a csikket a hamutál oldalán.
-A mokosai merénylő nem volt kezdő, apámat úgy kellett összekaparni a földről. - meséltem. Láttam rajta, hogy már alig bírja nyitva tartani a szemét, ezért óvatosan megfogtam a karját, és legörgettem magamról.
-Nálunk ez majdnem hogy mindennapos. - tettem hozzá, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne.
-Már hozzászoktam, idővel te is hozzá fogsz. - mondtam, majd elfeküdtem én is az ágyon.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 15:42-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-13, 02:58

Megjegyeztem férjemnek, hogy tartok a visszatéréstől Bradenburgba, de ő azzal vigasztalt, hogy nem kell félnem, hiszen aki utált eddig az ezután is fog.
- De hát pont ezért aggódok. – jegyeztem meg lemondó sóhajjal.
- Most nem jött össze nekik, nem tudtak kiiktatni, ez azt jelenti, hogy ezután még durvább eszközöket vetnek majd be ellenem. – magyaráztam férjemnek.
- Én pedig nem szeretnék folyton attól tartani, hogy „véletlenül baleset ér” vagy akármi más. – mondtam halkan.
- De végül is más választásom úgysincs. Én vagyok a hercegnő, erre számítanom kellett volna. – tettem hozzá elhúzott szájjal.
- Majd óvatosabb leszek. És amúgy is, teljesen mindegy hogy mivel próbálkoznak, én nem megyek haza Valkyriába. Veled maradok. – jegyeztem meg makacsul. Shade monoton légzésétől kezdtem elálmosodni. Becsuktam a szemeimet.
- Téged is próbáltak már megölni? – kérdeztem álmos hangon.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-13, 02:33

Egész könnyen belementem, hogy alvás helyett beszélgessek az asszonnyal. Egy pillanatra még magamon is meglepődtem. Amikor rákérdeztem, hogy mi legyen a téma, csak a plafont bámulta.
-Na jellemző... - morogtam, majd újra beleszívtam a cigimbe. Rátör a fecseghetnék, aztán meg semmi. Niiv egyet gondolt és rám feküdt. Azt mondta, hogy ez neki jó, vagyis kényelmes, amit én már nem mondhattam el. Kicsit feljebb ültem, hogy én se nyomjam el nagyon magam. Közben hozzám bújt és a karjaival átölelt, mire én megborzoltam a haját.
-Nincs rá okod. - mondtam, amikor Bradenburg került szóba. Közben kicsit oldalra nyújtóztam, hogy közelebb húzzam magamhoz a hamutálat. Nem akartam asszonypajtás fejére hamuzni.
-Úgy sem változott semmi. Aki utál ezután is fog. Nem nagy ügy. - tettem hozzá biztatóan, miközben megvontam a vállamat.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 15:41-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-13, 02:14

Shade sóhajtva csúszott feljebb az ágyon, belenyugodva, hogy beszélgetnie kell velem. Igazából, nem lett volna muszáj neki, nem sértődtem volna meg rá, de ha már ilyen könnyen rá tudtam venni, akkor nem szóltam neki, hogy akár aludhat is. Oldalra hajolt és szerzett magának egy szál cigit, aztán megkérdezte miről szeretnék vele beszélgetni. Egy pillanatig elgondolkozva néztem a plafonra.
- Hááát..nem tudom. Azért mondtam, hogy kérdezz és akkor tudnék miről beszélni. – mondtam, aztán fogtam magam, átvetettem rajta az egyik lábam és ráfeküdtem. Kezeimmel átöleltem és hozzábújtam.
- Ez így jó. – jelentettem ki vidáman.
- Kicsit félek visszamenni Bradenburgba. – mondtam halkan.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-13, 02:03

Épp csak lehunytam a szemem, és vettem egy mély levegőt, amikor Niiv megkérdezte, hogy alszom-e már.
-Igen. - válaszoltam csukott szemmel. Közölte, hogy ő nem álmos, és hogy szeretne beszélgetni. Azt mondta bármit kérdezhetek tőle, csak ne aludjak még. Közben hozzám bújt. Gyorsan felmértem a helyzetemet és világossá vált, hogy itt nem lesz alvás, asszonypajtás cseverészni akar.
-Rendben. - mondtam, majd kicsit fentebb ültem, és körülnéztem. Az asztal mellett megpillantottam a nadrágomat. Áthajoltam az ágy felett, hogy elérjem. Miután megszereztem, kivettem a zsebéből a cigimet, meg az öngyújtómat, majd visszadőltem félfekvő, félülő helyzetbe és rágyújtottam.
-Miről szeretnél beszélgetni? - kérdeztem, majd beleszívtam a bagómba.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 15:39-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-13, 01:50

Shade magunkra húzta a takarót és azt javasolt, hogy aludjunk, mert holnap fárasztó napunk lesz. Fáradt voltam ugyan de úgy éreztem nem tudok aludni. Azért hozzábújtam férjemhez és csendben feküdtem…egy teljes percig bírtam.
- Shade? – suttogtam halkan, felpillogva férjemre.
- Alszol már? – tettem fel a kérdést halkan.
- Nem vagyok álmos. Beszélgessünk…- tettem hozzá nyafogva, aztán kicsit fészkelődni kezdtem.
- Kérdezhetsz tőlem bármit, válaszolok neked, csak még ne aludj el…- kezdtem alkudozni gyorsan.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-11, 02:27

Beletelt pár hosszabb másodpercbe, mire a légzésem helyreállt. Miután Niivet is elérte a beteljesülés, vidáman bújt hozzám, miközben megjegyezte, hogy többször kéne felbosszantania, majd megcsókolt és hátradőlt magával húzva engem is.
-Nem is tudom. Nem szeretek bosszankodni. - válaszoltam, miután elváltam az ajkaitól. Bár a bosszankodás utáni együttlétet valahogy most egyáltalán nem bántam. Eldőltem mellette az ágyon, és magunkra rántottam a takarót.
-Most jobb lesz, ha alszunk egy keveset. Holnap nem árt kipihenten nekivágni Bradenburgnak. - mondtam, miközben lehunytam a szemem. Tudtam, ha visszamegyünk, megint nem lesz nyugtom. Sirius is biztosan az elsők között lesz, aki megtalál. Gyorsan elhessegettem a rossz gondolatokat, és inkább a pihenésre koncentráltam.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 15:38-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-11, 02:10

+18

Shade szorosan ölelt magához én pedig teljes testemmel hozzásimultam. Vad, szenvedélyes szexbe kezdünk, amit nagyon élveztem és mély sóhajaiból ítélve ő is. Hamarosan mindkettőnk mozgása határozottabbá vált. Pár mozdulat és orgazmusom volt. Kéjesen sóhajtottam fel, miközben éreztem, hogy ő is elmegy. Levegőt kapkodva, de vidáman bújtam hozzá.
- Azt hiszem többször kéne felbosszantanom téged. – mondtam kuncogva, aztán átöleltem a nyakát és megcsókoltam. Hátradőltem a párnák közé magammal húzva őt is.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-11, 01:51

+18

Felhúztam magamhoz Niivet, és szorosan magamhoz öleltem. Teste teljesen az enyémhez simult, míg csípője ütemesen tovább mozgott rajtam. Egy pillanatra sem állt meg. Nagyon élveztem a helyzetet. Vad szexbe kezdtünk. Lökéseimnél kéjesen fel-felnyögött, miközben én egyre mélyebbeket sóhajtottam és egyre szaporábban vettem a levegőt. Tarkójáról a csípőjére simítottam a kezem, másikkal a hátát öleltem át, így segítve őt ütemes mozgásában. Karjait átvetette a vállaimon, körmeit a hátamba mélyesztette és hevesen csókolt. Ahogy telt az idő, mozgása egyre határozottabbá vált, és vele együtt az enyém is. Közel jártam a csúcshoz. Még néhány apró lökés, és elélveztem. Elégedetten mordultam fel.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-14, 15:36-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Niiv von Narrath on 2013-04-11, 01:13

+18

Shade hevesen viszonozta a csókom, közben kezei csípőmről a fenekemre vándoroltak és erősen belemarkolt. Halkan felnyögtem, nagyon is élveztem, ahogy a testemet ostromolta. A nyakához hajoltam és csókolgatni kezdtem puha bőrét. Egyik kezét a tarkómhoz csúsztatta, belemarkolt a hajamba és felhúzott magához. Egy pillanatra sem álltunk meg, összhangban mozogtam, közben halkan kéjesen nyögdécseltem. Átöleltem és akaratomon kívül is a hátába mélyesztettem a körmeimet, miközben hevesen megcsókoltam. Teljes testemmel hozzásimultam, miközben mozgásom egyre határozottabbá vált.

Mortalis

Niiv von Narrath

Témanyitás by Shade von Narrath on 2013-04-11, 00:32

+18

Niiv lábaival átfonta a derekam és ütemesen mozgott alattam. Mozgásunk teljesen összehangolódott. Karjaival átölelt és szorosan hozzám simult, majd tenyerét az arcomra simította és megcsókolt. Miközben hevesen viszonoztam a csókját és ostromoltam a testét, derekáról a fenekére csúsztattam a kezeim és durván belé markoltam. Ahogy fokozódott a tempó, egyre súlyosabban vettem a levegőt. Asszonykám a nyakamhoz hajolt és csókolgatni kezdett. Halkan felmordultam, míg egyik kezem leemeltem a hátsójáról és a tarkójára helyeztem. Finoman beletúrtam a hajába, majd felhúztam magamhoz.

A hozzászólást Shade von Narrath összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-11, 18:26-kor.
Vampire I.
Vampire I.

Shade von Narrath

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére